Prva stran > Urniki > Urniki individualnega pouka 2020/21

Urniki individualnega pouka 2020/21

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA
ANTIH ČEBOKLI Mirjana
Kobarid, Tolmin
13.20 – 17.30 Kobarid 13.00 – 17.45
Tolmin
13.00 – 17.30
Kobarid
13.15– 16.30 Tolmin 12.30 - 14.50
Kobarid
 
BERČAN Damijan
Tolmin
14.30 - 19.00       15.00 - 19.30  
BERSENDA Erika
Tolmin
    15.00 - 18.00      
BIZJAK Erika
Tolmin
15.00 – 17.50 14.30 - 15.30
 
14.10 – 18.10    
BLEJWAS Joanna
Tolmin, Kobarid
12.30 - 15.50
Tolmin
16.20 - 18.00
Kobarid
    12.30 - 17.50
Tolmin
   
BRAČKO PAVLI Andreja
Tolmin
13.00 – 17.30     13.00 – 18.00    
GREGO Sebastjan
Tolmin
13.15 - 18.15
 
    13.00 - 18.45
 
   
GREGO Tina,
Tolmin, Most na Soči, Kobarid
13.00 - 13.30
Tolmin
13.50 – 15.50
Most na Soči
16.30 - 18.30
Kobarid
  14.30 – 15.00 Tolmin   13.30 - 14.30
Most na Soči
15.00 - 19.00
Tolmin
 
HRIBAR Nika
Tolmin, Most na Soči, Kobarid
13.15 - 15.15
Most na Soči
15.40 - 18.30
Tolmin
13.30 - 18.15 Tolmin 13.00 - 16.30 Kobarid 12.45 - 15.55
Most na Soči
16.35 - 18.15 Tolmin
13.30 - 17.30 Tolmin  
IPAVEC Aleksander
Tolmin, Kobarid
13.20 - 16.00
Kobarid
16.25 - 19.00
Tolmin
12.35 – 19.10
Tolmin
12.40 - 14.00
Kobarid
14.30 - 16.40
Tolmin
13.00 – 17.45
Tolmin
   
JAKOPIČ Hermina
Tolmin
13.30 – 17.30 13.30 – 16.30 13.30 - 16.45 14.00 - 17.00    
KAVČIČ Urška
Tolmin, Most na Soči, Kobarid
12.30 - 15.30
Kobarid
16.15 - 17.55
Most na Soči
18.15 - 19.00
Tolmin
12.30 – 14.30
Kobarid
15.15 – 17.40
Tolmin
12.30 – 18.00
Kobarid
13.30 – 17.00
Kobarid
   
KLANJŠČEK Maja
Tolmin, Most na Soči
14.30 – 15.00
Tolmin
  16.30 - 17.30
Tolmin
13.55 - 17.30
Most na Soči
   
KRIŽNIČ Mojca
Tolmin, Kobarid
14.00 – 17.30
Kobarid
12.30 – 18.30
Tolmin
13.30 – 16.30
Kobarid
13.30 – 18.00
Tolmin
   
MARTINIG Veronica
Tolmin
    15.30 - 18.50
Tolmin
    8.50 – 15.00
Tolmin
MILINKOVIĆ Stojan
Tolmin, Kobarid
13.30 - 18.00
Kobarid
13.10 –18.05
Tolmin
  13.10 – 18.15
Tolmin
13.00 - 17.20
Kobarid
 
MLAKAR Matija
Tolmin, Kobarid
13.30 – 16.30
Tolmin
17.00 – 19.00
Kobarid
  14.00 - 17.00
18.15 - 19.15
Tolmin
     
PANDOLFO Andrea
Tolmin
13.00 - 16.15
Tolmin

17.00 - 18.00
Kobarid
  13.05 - 17.55
Tolmin
     
PODGORNIK Iris,
Podbrdo
12.45 - 17.15
Podbrdo
  12.45 - 17.15
Podbrdo
     
SKOČIR Katja
Bovec, Kobarid
13.00 – 16.30
Bovec
13.00 – 17.30
Bovec
12.30 – 17.00
Kobarid
12.30 – 18.00
Bovec
12.30 – 15.00
Kobarid
 
SOUZA LEBAN Ana
Tolmin
     
 
   
ŠTOKELJ WU Jaan
Tolmin, Kobarid
13.00 - 15.50
Tolmin
16.20 - 18.30
Kobarid
  12.40 - 15.00
Tolmin
15.30 - 18.10
Kobarid
     
ŠTREMFELJ Nataša
Tolmin
14.05 - 18.45
Tolmin
    14.05 - 18.00
Tolmin
   

TOMAN Monika
Most na Soči, Tolmin

 
12.45 – 17.40
Most na Soči
12.10 - 13.10
Most na Soči
13.30 – 17.00
Tolmin
12.15 – 15.45
Most na Soči
13.30 – 17.00
Tolmin
12.15 – 14.15
Most na Soči
 
VOLF TROJER Marta
Podbrdo
16.45 - 18.30
Podbrdo
         

 
 
 
Datum objave: 11. 9. 2020