Prva stran > Urniki > Urniki skupinskega pouka 2020/21

Urniki skupinskega pouka 2020/21

TOLMIN
Skupina Urnik Učiteljica
PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA (PGV) ČETRTEK
16.45 - 17.30
MAJA KLANJŠČEK
GLASBENA PRIPRAVNICA (GP)
 
SREDA
16.30 - 17.30
MAJA KLANJŠČEK
NGL 1
 1. skupina
PONEDELJEK
16.10 - 16.55
ERIKA BIZJAK
NGL 1
  2. skupina   
ČETRTEK
16.15 - 17.00
ERIKA BIZJAK
NGL 2
  1. skupina
PONEDELJEK
15.00 - 16.00
ERIKA BIZJAK
NGL 2
  2. skupina
ČETRTEK
15.05 - 16.05
ERIKA BIZJAK
NGL 3
     
TOREK
14.30 - 15.30
ERIKA BIZJAK
NGL 4
 
ČETRTEK
17.10 - 18.10
ERIKA BIZJAK
NGL 5
 
ČETRTEK
14.10 - 14.55
ERIKA BIZJAK
NGL 6
   1. skupina   
PONEDELJEK
17.05 - 17.50
ERIKA BIZJAK
NGL 6
   2. skupina
PONEDELJEK
18.15 - 19.00
URŠKA KAVČIČ
SOLFEGGIO 1
 
TOREK
15.15 - 16.15
URŠKA KAVČIČ
SOLFEGGIO 2
 
TOREK
16.25 - 17.10
URŠKA KAVČIČ
 O razporeditvi učencev po skupinah vas bodo preko e pošte obvestili učitelji instrumenta.
 
  PLES
Skupina Urnik Učiteljica
PLESNA PRIPRAVNICA 1, 2 SOBOTA
8.50 - 10.20
VERONICA MARTINIG
PLESNA PRIPRAVNICA 3     SREDA 17.50 - 18.50
SOBOTA  10.30 - 11.30
VERONICA MARTINIG
BALET 1 SREDA 17.50 - 18.50
SOBOTA 10.30 - 11.30
VERONICA MARTINIG
BALET 2 SREDA 15.30 - 16.30
SOBOTA 11.40 - 12.40
VERONICA MARTINIG

BALET 4, 5, 6
 
SREDA  16.40 - 17.40
SOBOTA  13.00 - 15.00
VERONICA MARTINIG

BOVEC
Skupina Urnik Učiteljica
GLASBENA PRIPRAVNICA TOREK
16.30 - 17.30
KATJA SKOČIR
NGL 2 TOREK
13.10 - 13.55
KATJA SKOČIR
NGL 4  TOREK
15.00 - 16.00
KATJA SKOČIR
NGL 6 TOREK
14.10 - 14.40
KATJA SKOČIR
PEVSKI ZBOR ČETRTEK
16.30 - 18.00
KATJA SKOČIR
 
KOBARID
Skupina Urnik Učiteljica
NGL 1     SREDA
16.30 - 17.30
URŠKA KAVČIČ
NGL 2    SREDA
13.30 - 14.30
URŠKA KAVČIČ
NGL 3    PONEDELJEK
14.30 - 15.30
URŠKA KAVČIČ
NGL 4 ČETRTEK
14.30 - 15.30 
URŠKA KAVČIČ
NGL 5   SREDA
14.40 - 15.25
URŠKA KAVČIČ
NGL 6    SREDA
15.35 - 16.20
URŠKA KAVČIČ













 
 

MOST NA SOČI
Skupina Urnik Učiteljica
NGL 1 
1. skupina     
ČETRTEK
14.35 - 15.20
MAJA KLANJŠČEK
NGL 1 
2. skupina     
ČETRTEK
15.35 - 16.20
MAJA KLANJŠČEK
NGL 3 PONEDELJEK
16.15 - 17.00
URŠKA KAVČIČ
NGL 5 PONEDELJEK
17.10 - 17.55
URŠKA KAVČIČ
 O razporeditvi učencev po skupinah vas bodo preko e pošte obvestili učitelji instrumenta.

PODBRDO
Skupina Urnik Učiteljica
NGL 3 PONEDELJEK
16.45 - 17.30
MARTA VOLF TROJER
NGL 6 PONEDELJEK
17.45 - 18.30
MARTA VOLF TROJER
 
Datum objave: 29. 8. 2019